Protokollid 2012 Teatevõistlus - Teatevõistluse II etapp ja Üldkokkuvõte

TEATEVÕISTLUS  „TÄHELEPANU, START“ II etapp
Põltsamaal, 02. 03. 2012

   

Suured võistkonnad (24 võistlejat)        

 

 

Võistkond

 

 

 

1.

 

 

2.

 

 

3.

 

 

4.

 

 

5.

 

 

 

 

Koht

 

 

PõLTSAMAA ÜG

 

6.57,10

      1

6.58,10

               2.

8.25,54

      3

8.28,54

               2.

3.22,37

      1

3.23,37

               1.

2.50,93

      5

2.55,93

               1.

2.53,56

      1

2.54,56

               1.

 

7

 

I

 

 

JõGEVA ÜG

 

6.46,91

      4

6.50,91

               1.

8.22,50

      0

8.22,50

               1.

3.31,23

      2

3.33,23

               3.

2.55,54

      1

2.56,54

               2.

2.56, 32

      1

2.57,32

               3.

 

10

 

II

 

 

TABIVERE G

6.56,96

      4

7.00,96

               3.

8.40,39

      1

8.41,39

               3.

3.24,41

      1

3.25,41

               2.

2.57,01

      4

3.01,01

               3.

2.54,42

      1

2.55,42

               2.

 

13

 

III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Väikesed võistkonnad     (12 võistlejat)                                                                       

 

 

Võistkond

 

 

1.

 

2.

 

3.

 

4.

 

5.

 

Punkte

 

Koht

 

 

 

PALA  KOOL

3.12,98

      1

3.13,98

               1.

4.03,82

      0

4.03,82

               1.

1.35,72

      0

1.35,72

               1.

1.26,31

      2

1.28,31

               1.

1.27,47

      0

1.27,47

               1.

 

 5

 

I

 

 

LAIUSE PK

3.36,26

      2

3.38,26

               3.

4.22,25

      0

4.22,25

               3.

1.47,75

      1

1.48,75

               3.

1.31,60

      0

1.31,60

               2.

1.28,98

      1

1.29,98

               3.

 

14

 

III

 

VAIMASTVERE KOOL

 

3.45,30

      2

3.47,30

               4.

4.30,44

      1

4.31,44

               4.

1.52,97

      5

1.57,97

               4.

1.41,68

      0

1.41,68

               4.

1.32,46

      0

1.32,46

               4.

 

20

 

IV

 

 

TORMA PK I

 

3.29,28

      1

3.30,28

               2.

4.08,93

      5

4.13,93

               2.

1.42,93

      1

1.43,93

               2.

1.31,71

      0

1.31,71

               3.

1.28,88

      0

1.28,88

               2.

 

11

 

II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Võitja võistkond suurte koolide arvestuses (24 õpilast)

 

2. etapp + üldvõitja

Põltsamaa ÜG:

Mari Pälsing, Liset Lillemets, Lisa Pajo, Mathias Orav, Risto Jukk, Arvet Zukovits, Triin Laisaar, Anette Laureen Linnuste, Birgit Nõmmik, Kert Paju, Marko Susi, Madis Miks, Benelote Uusküla, Kertu Moorits, Anette Leppik, Kristo Ütt, Markus Orav, Siim Hendrik Saar, Anette Kallasmaa, Sandra Vaher, Merlin Paabort, Germo Toonikus, Sander Tõnissoo, Roger-Breben Soolepp

Õpetaja: Kaja Raimets

 

Väikesed koolid (12 võistlejat)

2.etapp + üldvõitja

Pala Kool:

Marten Mõru, Keiu Kaasik, Mari-Andra Rätsepp, Ailar Jürgenson, Airi Rattasepp, Sten-Eric Suve, Bäthel-Betty Pirk, Annabel Mõisa, Mairo Paavel, Kender Koppel

Õpetaja: Virge Otsa

Peakohtunik  Kaja Raimets

Peasekretär Külli Kalvist

 

TEATEVÕISTLUS  „TÄHELEPANU, START“ 

Üldparemusjärjestus:

24-liikmelised võistkonnad

Kool

I etapi K/P

II etapi K/P

Punktid

Koht

Põtsamaa ÜG

III / 28

I / 30

58

I

Tabivere G

I / 30

III / 28

58

II

Jõgeva ÜG

IV / 27

II / 29

56

III

Jõgeva G

II / 29

/ 0

29

IV

Palamuse G

V / 26

/ 0

26

V

12-liikmelised võistkonnad

Kool

I etapi K/P

II etapi K/P

Punktid

Koht

Pala Kool

II / 29

I / 30

59

I

Torma PK I

I / 30

II / 29

59

II

Laiuse PK

III / 28

III / 28

56

III

Vaimastvere Kool

V / 26

IV / 27

53

IV

Torma PK II

IV / 27

/ 0

27

V

Voore PK

VI / 25

/ 0

25

VI

Luua Algkool

VII / 24

/ 0

24

VII

Peakohtunik  I etapil  Enda Kalm

Peakohtunik II etapil Kaja Raimets

<<  January 2018  >>
 M  T  W  T  F  S  S 
  1  2  3  4  5  7
  8  9101112
15
2324262728
293031